Haber

Jürgen Schulz’un Vize Açıklaması: “Bu bizim için en önemli öncelik. Adayların Bekleme Süresini daha da kısaltmak istiyoruz”

Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Jürgen Schulz, eşi Sheila Stanton ile birlikte Büyükelçiliğin vize bölümünü ziyaret ederek pasaportlara vize etiketleri yapıştırdı. Schulz, “Almanya’nın Türkiye’deki yabancı büyükelçiliklerinin vize departmanları, çok sayıdaki vize başvurularını bir an önce işleme koymak için bazen hafta sonları bile çok çalışıyor. Bu bizim için öncelikli bir konu. Süreyi kısaltmak istiyoruz. başvuranlar için bekleme süreleri daha da fazla.” .

Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Jürgen Schulz, eşi Sheila Stanton ile Büyükelçiliğin vize bölümünü ziyaret etti. Almanya Büyükelçiliği’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre Schulz, burada pasaportlara vize etiketleri yapıştırdı. Schulz şu açıklamayı yaptı:

“Almanya’nın Türkiye’deki yabancı büyükelçiliklerinin vize departmanları, yüksek sayıdaki vize başvurularını bir an önce işleme koymak için bazen hafta sonları bile yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Bu bizim için öncelikli bir kaygıdır. Adayların bekleme sürelerini daha da kısaltmak istiyoruz. Tüm çalışanlarımıza üstün çabaları için teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu