Ekonomi

Şekerbank’ta çiftçiler ürün bedellerini beklemeden ödüyor

Tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştiren Şekerbank, bu kez çiftçilerin finansman ihtiyaçlarını stok finansmanı ve TMO iş bedeli kredisi ile karşılayarak işlerini en uygun koşullarla değerlendirmelerine olanak tanıyor.

Şekerbank, hayvancılık finansmanı ve TMO işletme ücreti kredisi ile çiftçilerin finansman ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Banka, eserlerini depolamak ve maliyetini korumak isteyen çiftçilere özel stok finansmanı ve TMO eser değeri kredisi ile ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılama imkanı sunuyor.

 

Maddi ihtiyaç beklemeden karşılanır

Stok finansman kredisi ve çalışma bedelini Şekerbank üzerinden alarak ürünlerini depolayan çiftçiler, hem finansman ihtiyacını karşılıyor hem de masraflarını kendilerine ait olmak üzere eserlerini satışa sunuyor.

Banka ayrıca TMO’nun çalışma maliyeti kredisi ile ürününü Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) teslim eden çiftçilere ek avantaj sağlıyor. Çalışma belgelerini Şekerbank’a getiren üreticiler, TMO ödemelerini erken alabiliyor.

 

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilere özel çözümler sunmaya devam ediyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, konu hakkında şunları söyledi: “Şekerbank olarak tarım sektörünün büyümesine yönelik yeni ürünler geliştirmeye ve çiftçilere özel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Değerlemesi muhtemel tarım ürünlerini stok finansmanı ile depolamak isteyen çiftçilerin ve TMO ürün bedeli kredisi ile ürününü TMO’ya teslim etmiş olan üreticilerin, ürün bedeli alınana kadar finansman ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kredi ürünlerimizle çiftçilerimize bereketli bir hasat diliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-alacam.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu